Білогірська громада вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні

Дата: 21.11.2021 14:26

Український народ завжди славився своєю волелюбністю, прагненням бути вільним, боротьбою за свої права. Листопад восьмирічної давнини став визначальним в історії нашої держави. Мирна акція студентів 21 листопада 2013 року розпочала новий літопис України, в якому, на жаль, багато сторінок написано кров'ю українських героїв.

Події Революції Гідності тривали близько трьох місяців, проте цей короткий в історичному плані відрізок, докорінно змінив свідомість українців, які чітко вирішили для себе в якій країні вони хочуть жити. Сто сім героїв Небесної сотні, серед яких і колишній мешканець села Залужжя Олександр Подригун, віддали своє життя заради європейського майбутнього країни, протистоячи тодішній злочинній владі.

Сьогодні по всій країні відзначається День Гідності та Свободи.

Цей день нагода пригадати та віддати шану за героїчну жертовність українців в боротьбі за справедливість. В знак пам’яті загиблих під час Революції Гідності біля стели «Небесна сотня» відбувся мітинг, в якому взяли участь представники Білогірської селищної ради в особі секретаря Юрія Загоруйко, представники поліції, ЦКіД, соціальної сфери, освіти та духовенство.

Пам’ять про подвиг героїв буде жити вічно!