Своє 90-ліття відсвяткувала жителька села Кащенці Якимчук Катерина Василівна

Дата: 22.11.2021 11:42

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі нашої ювілярки, Якимчук Катерини Василівни, якій виповнилось 90 років.

Народилась Катерина Василівна 1931 року, в добрій, заможній і працьовитій сім’ї в селі Кащенці, де разом з нею виховувалися два брати та сестра. Закінчила 3 класи місцевої школи.

Тяжко жилося в воєнний час, на території села була застава, військові знаходилися і жили в господарствах жителів села, які допомагали та надавали інформацію нашим солдатам, про що розповіла ювілярка.

Після війни одружилася з Якимчуком Василем. Все життя пропрацювала в місцевому колгоспі різноробочою

Народили й виховали 2 дочки. Сьогодні ювілярка може гордитися 2 внуками і 3 правнуками.

Білогірська селищна рада в особі керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк, директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зої Басок привітали ювілярку з днем народження.

Катерино Василівно! Бажаємо вам ніколи не сумувати та кожен день зустрічати з бадьорістю душі. Нехай це свято подарує міцні обійми й теплі слова. Нехай ваше життя буде довгим, радісним, щасливим і насиченим. Здоров’я вам, миру та злагоди.