Реформа "Укрпошти" - "Пересувні відділення" та графік обслуговування на території Білогірської громади

Дата: 26.11.2021 17:01

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 1200 жителів. Пересувні відділенні потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.

Навіщо це селу?

Укрпошта — єдиний національний поштовий оператор зі 100% покриттям. Для понад 12,6 млн жителів хуторів, сіл та селищ саме пошта є місцем, де можна отримати всі послуги. Адже через низьку щільність населення там немає базової інфраструктури: аптек, банків, магазинів та інших благ цивілізації. Укрпошта взяла за мету якісно вплинути на рівень розвитку сіл, а тому трансформувала стаціонарну пошту у новий формат, завдяки чому є можливість отримувати 100% сучасних послуг біля дому.

Бригада пересувного відділення доставляє ліки, періодику й посилки, приймає оплату за комунальні платежі тощо. Завдяки пересувним відділенням у селах розвивається малий бізнес — можна відправляти свої товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.

Успішний досвід в Україні

З 2018 року проєкт успішно діє у Чернігівській, Київській, Херсонській, Одеській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій областях. Послуги надають у спеціальній точці присутності та біля домівок жителів сіл і селищ. Працівникам Укрпошта пропонує роботу на повну ставку, пересування на сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочення праці.

Білогірська громада одна з перших в Хмельницькій області, де розпочнеться впровадження реформи "Пересувні відділення". З попереднім графіком обслуговування можна ознайомитися нижче, для цього потрібно натиснути на посилання, що знаходиться під назвою вашого населеного пункту.

Старостинський округ №1: село Жемелинці;

Старостинський округ №2: села Сушівці, Водички, Вільшаниця, Варивідки;

Старостинський округ №3: села Квітневе, Весняне, Соснівка, Соснівочка, Окіп;

Старостинський округ №4: села Залужжя, Вікентове, Корниця, Шельвів, Коритне, Ювківці, Вікнини, Надишень, Дзвінки;

Старостинський округ №5: села Сивки, Міжгір’яКащенці, Ліски;

Старостинський округ №6: села Гулівці, Жижниківці, Синютки, Тростянка;

Старостинський округ №7: села Денисівка, Данилівка, Калинівка, Семенів;

Старостинський округ №8: села Хорошів, Малі Калетинці, Степанівка, Ставищани, Баймаки;

Старостинський округ №9: села Юрівка, Шуньки, В.Калетинці, Кур’янки, Держаки, Шимківці;

Старостинський округ №10: села Переросле, Козин, Червоне, Йосипівці, Гурщина, Загірці;

Старостинський округ №11: села Велика Боровиця, Іванівка, Мала Боровиця, Загребля, Заріччя, ЗінькиКарпилівка.

За матеріалами АТ "Укрпошта"