В ЦНАП Білогірської селищної ради розпочав функціонувати сервісний центр МВС

Дата: 29.11.2021 16:31

Надання якісних і своєчасних послуг – один з головних пріоритетів Центру надання адміністративних послуг Білогірської селищної ради. На сьогодні місцевий ЦНАП дає можливість скористатися більш ніж сотнею важливих послуг: юридичних, паспортних, соціальних, тощо…

Сьогодні відбувся запуск чергового сервісу, який без сумніву значно спростить життя власникам автомобільного транспорту. В присутності начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Сергія Нагорного відбулося відкриття сервісного центру МВС при ЦНАПі Білогірської селищної ради.

Участь у відкритті також взяв депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, який від імені депутата Хмельницької обласної ради Сергія Іващука вручив для потреб центру приємний подарунок у вигляді комп’ютерної оргтехніки.

Варто відзначити, що наша громада стала однією з перших в Хмельницькій області, де був відкритий сервісний центр МВС, який, до слова, являється заміною колишнім МРЕВ. Швидкість та зручність нового сервісу вже встиг відчути на собі перший відвідувач.

Серед послуг, які відтепер доступні, слід відзначити наступні:

?послуги з реєстрації транспортного засобу;

? оформлення ГБО на автомобіль;

? заміна або видача посвідчень водія;

? заміна номерних знаків.

Сервісний центр МВС працює за графіком: 8:00 по 17:00 робочий час. Обідня перерва 13:00-14:00.

ПН-ПТ - робочі дні, СБ,НД - вихідні.

Адреса сервісного центру МВС - смт. Білогір’я, вул.. Шевченка 44. Перший поверх.