З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:45

Шановні керівники та депутати ради, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця хочу привітати вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Ні для кого не секрет, що місцеве самоврядування відіграє надважливу роль в державотворенні, адже бере безпосередню участь в розбудові демократичної правової держави, демонструє політичну волю країни до вдосконалення. Від злагодженої та якісної роботи органів місцевого самоврядування залежить економічне зростання, добробут, безпека та злагода в суспільстві.

З нагоди свята хочу побажати всім причетним міцного здоров’я, миру та злагоди у сім’ях. Нехай ваш високий професіоналізм сприяє розвитку не тільки нашої громади, а й України в цілому. Бажаю, щоб служіння народу приносило вам задоволення, а високі результати вашої роботи відчув на собі кожен місцевий житель. Натхнення вам, розуміння ваших дій зі сторони суспільства та активної громадської позиції. Вірю, що спільно ми зможемо створити дійсно комфортні умови для проживання в нашій громаді.

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК