Сімнадцята позачергова сесія Білогірської селищної ради

Дата: 10.12.2021 14:10

Сьогодні, 10 грудня 2021 року, під головуванням Білогірського селищного голови Василя Мельника, відбулася сімнадцята позачергова сесія Білогірської селищної ради восьмого скликання.

Серед питань порядку денного було розглянуто:

? внесення змін до Комплексної цільової Програми фінансового забезпечення та розвитку КП «Білогір’я-спецтрансбуд» на 2021-2025 роки;

? затвердження Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Білогірської селищної ради на 2021 рік;

? внесення змін до бюджету Білогірської селищної ради на 2021 рік;

? надання матеріальної допомоги на лікування;

? затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Серед інших питань порядку денного було розглянуто можливість розміщення в Білогір’ї точки базування Державної служби охорони, про що було обговорено з майором Анатолієм Ткачуком.

Присутній на засіданні сесії депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук прозвітував про свою депутатську діяльність за 2021 рік, а також привітав представників органів місцевого самоврядування з недавнім професійним святом, вручивши пам’ятні грамоти Хмельницької обласної ради та Шепетівської районної ради. До привітань зі святом приєднався Білогірський селищний голова Василь Мельник, відзначивши грамотами представників депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради.

За представленням начальника ГУНП в Хмельницькій області Руслана Герасимчука голова громади Василь Мельник був нагороджений відзнакою «За сприяння», яка була вручена т.в.о. начальника СПД №1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області Сергієм Кириченко.