Юрівська амбулаторія сімейної медицини отримала Renault DUSTER

Дата: 10.12.2021 17:14

Ні для кого не секрет, що своєчасна, оперативна медична допомога дозволяє запобігати ускладненням і як результат врятувати життя. Доступність медицини надзвичайно важлива, а тому відкриття нових амбулаторій, їх забезпечення, відіграють надзвичайно важливу роль в сучасному житті.

Не так давно в селі Юрівка розпочала функціонувати амбулаторія загальної практики сімейної медицини, кваліфіковану допомогу лікарів якої вже неодноразово відчули на собі мешканці старостату. Відсьогодні, медицина стає ще більш доступною, адже тепер в користуванні амбулаторії з’явився новий автомобіль Renault DUSTER ключі від якого були передані заступником голови Хмельницької ОДА Сергієм Ткачуком. З безсумнівно приємною подією жителів села Юрівка привітав депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, власне за сприяння якого й відбулася реконструкція амбулаторії. Проблемні питання з місцевими мешканцями обговорив та взяв на контроль голова Білогірської селищної ради Василь Мельник.

Слід відзначити, що це вже другий автомобіль Renault DUSTER, який цього року отримала Білогірська громада для місцевих амбулаторій. Крок за кроком медицина стає доступнішою.