З Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2021 09:17

Шановні судді та працівники суду!

Від щирого серця хочу привітати вас з професійним святом. Здійснення правосуддя – важка й неймовірно відповідальна місія, яка вимагає високого рівня знань, честі, гідності та справедливості. Своєю працею ви забезпечуєте мир, правопорядок та стабільність в країні. Дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня – являються найкращим результатом вашої нелегкої роботи.

З нагоди Дня працівників суду хочу побажати кожному причетному до даного свята в першу чергу здоров’я, миру та злагоди у сім’ях. Бажаю незмінних принципів справедливості, мудрості в прийняті складних рішень, успіхів та високої репутації. Нехай кожна справа, кожне питання завершується чесним вироком. Зі святом!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК