З Днем адвокатури України!

Дата: 19.12.2021 13:52

Ні для кого не секрет, що адвокатура є одним з основних інструментів демократичного суспільства. Захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб, утвердження принципів верховенства права - роль адвокатів в сучасному житті важко переоцінити, що й не дивно, адже вони відіграють важливу роль в збереженні стабільності й громадського миру у суспільстві.

З нагоди Дня адвокатури хочу привітати всіх причетних до даної професії. Бажаю вам щастя, родинного тепла та благополуччя. Мудрості вам, мужності й витримки у відстоюванні справедливості! Будьте здорові, наполегливі, вміло ведіть свої справи і завжди живіть по совісті! Зі святом!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК