Відкриття новорічної ялинки Білогірської громади
З кожним днем святкування Нового року стає все ближчим. З кожною годиною ми наближаємось до того, щоб перегорнути сторінку 2021 року, та розпочати писати нову історію під наглядом чорного водяного тигра. За хорошою традицією, сьогодні, на головні площі Білогір’я відбулося святкове відкриття новорічної ялинки, красу якої вже встигли особисто оцінити відвідувачі дійства.
З вітальним словом перед присутніми виступив Білогірський селищний голова Василь Мельник, який окрім привітань з прийдешніми святами відзначив переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Майбутнє моєї громади – наша спільна справа» приємними подарунками. До слів привітань приєднався депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, який від імені депутата Хмельницької обласної ради та генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука вручив найменшим жителям нашої громади солодкі пакунки. Не залишилися присутні без уваги та подарунків і зі сторони філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», які були передані директором філії Віктором Корягіним.
Попри досить прохолодну погоду, зігрівали присутніх своєю творчістю виконавці Центру культури і дозвілля Білогірської селищної ради та Святий Миколай, появу якого радісно зустріла місцева малеча. Завершувався захід довгоочікуваним засвічуванням ялинки, яка стала без сумніву головною окрасою новорічного містечка громади.