Привітання енергетиків Білогірської громади з професійним святом

Дата: 22.12.2021 19:18

Щорічно, 22 грудня, в Україні відзначають День енергетика. Важко переоцінити значення представників даної професії в сучасному житті, чиєю невтомною працею створюються одні з найнеобхідніших потреб сьогодення — тепло та електрика, що забезпечують комфорт у домах усіх без винятку мешканців не тільки нашої громади, а й країни в цілому.

З нагоди свята Білогірський селищний голова Василь Мельник привітав працівників Білогірського РЕМу з їх професійним днем, вручивши пам’ятні грамоти за наполегливу працю та сумлінну службу. До слів привітань приєднався також і представник сусідньої, Ямпільської громади, заступник селищного голови Валерій Рудь, який, в свою чергу також відзначив кращих представників служби пам’ятними грамотами, в знак подяки за якісне обслуговування електричних мереж.