Заняття по дотриманню ПДР та правил перевезення для водіїв автобусів закладів освіти громади

Дата: 12.01.2022 14:24

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення здобувачів освіти до навчальних закладів Білогірської селищної ради, сьогодні, відділом освіти, туризму, молоді та спорту спільно з працівниками правоохоронних органів було проведено заняття по дотриманню правил дорожнього руху та правил перевезення, яке було організоване для водіїв автобусів закладів освіти громади.

Спеціаліст відділу освіти, туризму, молоді та спорту Галина Петрівська та інспектор з реагування патрульної поліції, старший лейтенант Сергій Кішканьов наголосили на важливість дотримання норм, правил та інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки, правил дорожнього руху, дотримання статуту шкіл і правил трудового розпорядку та ряд важливих питань пов’язаних зі специфікою роботи водіїв, які були обговорені в ході заняття.