90 років виповнилося жительці села Йосипівці Тадейчук Софії Калениківні

Дата: 17.01.2022 15:57

90 років – чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю, якою завжди готова поділитися одна з найдосвідченіших жителів села Йосипівці Тадейчук Софія Калениківна.

Народилася і виросла ювілярка в селі Гурщина. Всього було на її життєвій ниві - дуже важке дитинство і юність, голодні роки та важка праця в місцевому колгоспі, проте, попри нелегку долю вона залишається доброю, щирою та привітною. Софія Калениківна дала життя двом дочкам та двом синам, сьогодні радісними словами привітаннями її тішать сім онуків та дев’ять правнуків.

Приєдналися до вітань ювілярки і керуюча справами виконавчого комітету Білогірської селищної ради Юлія Панасюк та директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зоя Басок.

Бажаємо Софії Калениківні відмінного здоров’я та гарного самопочуття, чудового настрою, поваги, доброго оточення, теплих слів та щасливих миттєвостей життя.Фото без опису