Оголошення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що знаходиться у спільній власності сіл, селища Білогірської селищної ради

Дата: 27.01.2022 10:03

Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: Конкурсна комісія з відбору
суб
єктів оціночної діяльності Білогірської селищної ради Білогірського району Хмельницької області; 30200, Хмельницька обл., смт. Білогіря, вул. Шевченка, 44.

Назва обєктів:

вул. Івана Франка, смт. Білогіря, площею 0,018 га, цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 6820355000:01:003:0767;

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою передачі у приватну власність шляхом продажу.

До участі в конкурсі допускаються субєкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів субєктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають обєкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

досвіду субєкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу. У конверті міститися підтвердні документи прошиті з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна документація, що подається учасником для конкурсної комісії:

- заява на участь у конкурсі;

- копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

- копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- копію завіреного належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

- матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки майна;

- пропозиції учасника конкурсу щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки майна;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової оцінки майна, у тому числі подібної оцінки).

Конкурсна документація подається до Білогірської селищної ради Білогірського району Хмельницької області до 18.02.2022 року (включно) за адресою: 30200, Хмельницька обл., смт. Білогіря, вул. Шевченка, 44.

Конкурс відбудеться: 23.02.2022 року о 09 год. 30 хв. за адресою: 30200, Хмельницька обл., смт. Білогіря, вул. Шевченка, 44, тел./факс (03841) 2-12-55.

Конкурсна комісія з відбору
суб