Круглий стіл на тему «Захист прав дітей»

Дата: 03.02.2022 15:22

З метою покращення надання послуг соціально незахищеним категоріям населення 03.02.2022 року  відбувся круглий стіл на тему «Захист прав дітей» за участі працівників  служби у справах дітей, відділення у справах дітей, сім’ї та молоді, обліку бездомних громадян КУ «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради»  та сектору «Білогірське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського МЦ з надання БВПП.

«Одним із пріоритетів діяльності  системи безоплатної правової допомоги є захист прав та інтересів дитини. Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу» - сказала завідувач сектору «Білогірського бюро правової допомоги Юлія Піхотинська.

Під час зустрічі обговорено інші питання, з якими найчастіше звертаються  громадяни до учасників круглого столу.