Кобець Галина Андріївна з села Жемелинці відзначила свій 90-річний ювілей

Дата: 08.02.2022 14:34

Сьогодні, 8 лютого, в нашій громаді знову великий ювілей мудрості та гордості! Ми вітаємо з 90-річчям, добру та щиру жінку - Кобець Галину Андріївну.

Галина Андріївна народилась і виросла в селі Семенів, вийшла заміж та переїхала в село Жемелинці, де проживає й по сьогодні. Працювала в місцевому колгоспі ланковою, своєю сумлінною працею заслужила повагу від односельців та знайомих.

З нагоди ювілею Білогірська селищна рада в особі керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк, директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зої Басок та старости старостинського округу №1 Тетяни Лісняк, привітали іменинницю зі святом.

Хочеться побажати Галині Андріївні відмінного здоров’я, гарного самопочуття та чудового настрою. Нехай близькі люди завжди радують Вас своєю турботою та увагою, а кожен день дарує радість і позитивні емоції. Родинного Вам тепла, миру та злагоди!Фото без описуФото без опису