Вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 11:42

Афганська війна – одна з найтрагічніших авантюр Радянського Союзу, яка принесла горе та величезні втрати для багатьох сімей того часу. Особливо боляче відчули на собі наслідки помилок Кремля українські сім’ї, які не дочекалися на повернення з війни близько чотирьох тисяч кращих синів нашого народу.

Проте, усе має свій початок та завершення – 15 лютого 1989 року стало днем, коли останній радянський воїн залишив афганську землю, що власне й стало датою Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Україна завжди славилася хоробрими та вправними воїнами, про що може свідчити хоча б участь в трьох десятках міжнародних операцій та місій, які продемонстрували усьому світу силу та відвагу українських військових. Від Іспанії до Сирії, від Мозамбіку до Куби військовослужбовці ЗСУ завжди стояли на захисті прав та свободи мирних громадян. І сьогодні, коли наша країна вкотре змушена відстоювати свою незалежність, саме завдяки їх героїзму є впевненість в завтрашньому дні.

В знак шани українським військовим, які брали участь в бойових діях на території інших держав, представники Білогірської селищної ради в особі заступника селищного голови Романа Муляра та керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк, представники правоохоронних органів, ДСНС, ветерани війни в Афганістані та інші присутні, поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували загиблих хвилиною мовчання.