Відбулася нарада директорів закладів освіти селищної ради
Сьогодні, 23 лютого 2022 року під головуванням Білогірського селищного голови Василя Мельника відбулася нарада директорів закладів освіти селищної ради.
Серед питань порядку денного особливу увагу приділили підготовці закладів освіти до дій у надзвичайних ситуаціях, про що присутнім наголосили провідний інспектор Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Валентин Артемчук та старший інспектор з реагування патрульної поліції Білогірського СПД№1 Ігор Іващук.
Начальником відділу освіти, туризму молоді та спорту Ольгою Баранчук були підняті питання впровадження системи безпечного та якісного харчування у закладах освіти за системою НАССР, переходу НУШ на другий етап, дотримання вимог чинного законодавства щодо оприлюднення публічної інформації закладами освіти та оновлення підходів до прийняття управлінських рішень.
Гострою проблемою для освітнього процесу являється питання вакцинації. Про необхідність посилення роботи щодо охоплення щепленням проти поліомієліту з присутніми провели розмову завідувач ізяславського відділення «Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Інна Дишкант та генеральний директор КНП «Білогірський ЦПМСД» Наталія Яремчук.