Звернення голови Білогірської селищної ради щодо російського вторгнення

Дата: 24.02.2022 07:38

Шановні жителі Білогірської громади!

Звертаюся до кожного мешканця Білогір’я і сіл громади. Попри надскладну ситуацію в країні, яка була викликана російським вторгненням, прошу зберігати холодну голову і не панікувати. Віримо в нашу армію, віримо в силу нашого народу. Пам’ятаймо, що паніка – це найгірший наш ворог.

Наголошую, про необхідність мати при собі тривожну валізку, яка повинна містити всі важливі для вас документи: паспорт, ідентифікаційний код, водійські права, свідоцтво про народження дитини, тощо. Важливо обговорити з близькими комунікацію на випадком зникнення мобільного зв’язку. Обов’язково потрібно мати ліки першої необхідності. При наявності зарядіть ваші мобільні телефони та Powerbank.

Також нагадую, що ведеться набір в територіальну оборону, довідки за телефонами: 097 220 12 42, 068 208 65 03.

Ще раз закликаю кожного не піддаватися паніці, ситуація складна, але не критична. Україна переможе!

Голова Білогірської селищної ради

Василь МЕЛЬНИК