Звернення голови Білогірської селищної ради стосовно інформаційної гігєни під час воєнного стану

Дата: 01.03.2022 12:35

Шановні жителі Білогірської громади!

Повідомляю, що на даний момент функціонує офіційний телеграм-канал для оповіщення Білогірської селищної ради. Прошу звернути вашу увагу на те, що інші пабліки, групи, канали не мають доступу до інформації з Кризового центру міста Хмельницький, а тому не завжди наявна в них інформація по загрозі може відповідати дійсності.

Посилання на канал ???? https://t.me/+aQqgGexU46g1YTky

Також звертаюсь до власників і адміністраторів груп в соц.. мережах, публікуючи не перевірену інформацію, ви не тільки дезінформуєте населення, а й створюєте приводи для паніки, що недопустимо під час воєнного стану. В майбутньому при використанні інформації пов’язаної з діяльністю селищної ради закликаю посилатися на джерела отримання даної інформації.

Хочу також закликати кожного свідомого мешканця громади до інформаційної гігієни. У воєнний час інформація – це серйозна зброя. Взяти хоча б до прикладу вчорашній хаос, який виник в соціальних мережах, через нібито «нашестя» квадрокоптерів. Пильність – хороша річ, і дуже важлива в наш час, але закликаю кожного, виявивши щось подібне, чи мітку, чи підозрілих людей, інформувати спеціальні підрозділи поліції, органів правопорядку, представників селищної ради, а не робити паніки в соціальних мережах. На кожен з вчорашніх випадків зреагували представники правопорядку, «дрони» за вказаними адресами виявлені не були. Тому, прохання до всіх не поширювати «фейки», якщо маєте бажання обговорити ту, чи іншу подію, створюйте закриті канали та користуйтеся лише офіційною інформацію, а це сторінка селищної ради в Фейсбук, наш сайт та телеграм канал.

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК