Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам

Дата: 06.04.2022 09:37

Російська воєнна агресія принесла біль і трагедію в українські сім’ї. Мільйони наших співвітчизників були змушені покинути свої домівки у пошуках безпечного місця. Багато хто з потерпілих місцем прихистку вибрав Білогірщину.

З перших днів війни в нашій громаді активно розпочався збір допомоги, як для військовослужбовців, так і для тимчасово вимушених переселенців. Приємно, що окрім місцевих мешканців та волонтерів не залишилися осторонь багато європейських країн. Зокрема, на днях була отримана гуманітарна допомога з Франції у вигляді засобів гігієни, медикаментів, одягу та інших речей, які оперативно адресуються сім’ям постраждалим від російського вторгнення за їх запитом. Чужого горя не буває… Наша сила в єднанні!

Дякуємо всім небайдужим та продовжуємо збір. Україна понад усе!