Жителі Білогірської громади провели в останню путь Фонтоша Максима - учасника Російсько-української війни

Дата: 11.04.2022 14:15

Героїчна боротьба українських військовослужбовців проти російської навали триває, на жаль не без жертв. Чи не найзапеклішими боями в боротьбі проти окупанта стали баталії на Київщині, де ворог зазнав значних втрат. Результат – Київська область звільнена, у тому числі й за рахунок самопожертви нашого земляка з Калинівки Фонтоша Максима Мироновича, життя якого було обірвано агресором в селі Дмитрівка Бучанського району.

Сьогодні жителі Білогірської громади провели Максима Фонтоша в останню путь. Цього року йому повинно було виповнитися 28 років …

Білогірська селищна рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким військовослужбовця. Це непоправна втрата для усіх нас. Віримо, що ворог заплатить максимальну ціну за всі страждання, які він приніс сім’ям нашого народу!

Слава воїнам землякам! Герої не вмирають. Вмирають вороги!