З Вербною неділею!

Дата: 17.04.2022 09:27

Шановні мешканці Білогірської громади!

Сьогодні весь православний світ відзначає одне з найбільших християнських свят - Вербну неділю. Вхід Господній до Єрусалиму не тільки розділив біблійну історію на до і після, а й став прикладом протистояння добра зі злом з підсумковим торжеством вищих сил, хоча й ціною неймовірних страждань Христа.

На долю нашої країни випали надважкі випробування та страждання. Через російську агресію тисячі українських воїнів, замість святкувань з сім’ями зустрічають свято в окопах, замість вербових гілочок вони змушені брати до рук зброю. Проте добро, як завжди переможе. Не може країна, одним із символів якої є верба, програти ворогам, що не мають нічого святого.

З нагоди свята Вербної неділі хочу побажати кожному добра, лише позитивних новин з зони бойових дій, впевненості в завтрашньому дні та швидкого повернення наших військовослужбовців з перемогою! Зі святом!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК