Вшанування пам'яті героїв односельців, що загинули у роки Другої світової війни

Дата: 08.05.2022 11:16

Шановна громадо!

Друга світова війна являється, без сумніву, найкривавішою та найтрагічнішою подією минулого століття. Мільйони українців віддали своє життя, щоб зупинити ворога, тисячі населених пунктів відчули на собі німецьку окупацію. Наш народ заплатив надвисоку ціну за перемогу та свободу, значущість якої особливо сильно відчувається сьогодні, коли тепер вже російський окупант намагається задовольнити свої імперські амбіції. Проте - добро переможе. Як і 77 років тому загарбник зазнає болючої поразки і вона з кожним днем стає все ближчою.

Сьогодні наша країна разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення. Кожному з нас дуже важливо пам’ятати чого коштувала та перемога над нацизмом. Якщо для декого це свято під лозунгом “Можем повторить”, то для України - “Ніколи знову”. Наша країна завжди була мирною та ніколи не бажала війни і тому сьогодні наші військовослужбовці роблять все для її швидкого завершення за що їм честь та хвала.

В знак пам’яті загиблих у Другій світовій війні та всіх, хто на власні очі бачив жахіття тих часів сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятників героям односельцям. Низький уклін ветеранам за їхні героїчні вчинки. Пам’ять про ваш подвиг навіки буде жити в серцях нашого народу.

Жителям громади, в цей день, хочу побажати витримки, віри в Збройні сили України та швидкого завершення війни. Україна обов’язково переможе!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК