З Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2022 09:13

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щорічно 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це свято завжди було символом радості, тепла й добра, а цього року, це ще й свято надії – надії на швидке завершення війни. Заради дітей – заради майбутнього.

Через російське вторгнення мільйони діток по всій території України були змушені дорослішати, залишати свої домівки. Якщо раніше малеча обговорювала свої невинні, дитячі забавки, то тепер в їх словах біль та переживання. Але все зміниться і наші героїчні ЗСУ все роблять для того.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей хочу побажати діткам здоров’я, звичайних радощів та пустощів. Малечі, чиї батьки зі зброєю в руках захищають нашу країну, чим швидше зустріти їх з обіймами на порозі рідного дому. Для дорослих – витримки, терпіння та щоб найбільшим вашим розчаруванням від дітей був розбитий посуд, чи погана оцінка.

Віримо в швидке закінчення війни! Україна переможе! Заради дітей – заради майбутнього!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК