На місцевому стадіоні відбувся дитячий футбольний турнір BILOHIRYA WINER CUP

Дата: 12.06.2022 23:16

"В здоровому тілі – здоровий дух" – вираз, який відомий з прадавніх часів. Регулярні заняття спортом не тільки зміцнюють здоров’я, але й формують характер, а командні види спорту до того ж навчають працювати в команді, об’єднуватися, спільно йти до мети.

Напередодні, 11 червня 2022 року на місцевому центральному стадіоні відбувся футбольний турнір серед дітей 2012-2013 р.н "BILOHIRYA WINER CUP", який був проведений за ініціативи Дитячо-юнацької спортивної школи Білогірської селищної ради. Загалом участь в турнірі взяло п’ять команд, причому окрім представників Хмельницької області, була команда з міста Тернопіль. Попри юний вік гравців на полі вирували справжні футбольні емоції та непоступлива боротьба. За підсумками турніру, який до слова проходив за круговою системою, найкращими стали юні футболісти команди тернопільського "Чемпіону". Також на п’єдестал потрапили команди "Star Bolls" з міста Хмельницький та славутської ДЮСШ, які зайняли друге та третє місця відповідно. На жаль, на цей раз, в трійку призерів не вдалося потрапити команді Білогірської ДЮСШ, яка попри хорошу гру фінішувала лише на четвертому місті, випередивши команду КДЮСШ м.Нетішин.

Завершився турнір традиційним відзначенням кращих команд та гравців за амплуа, а також масою позитивних емоцій, які особливо важливі в цей нелегкий для всієї країни час.

Більше фото на сторінці Білогірської селищної ради в Фейсбук