В Білогірській громаді привітали медичних працівників з їх прийдешнім професійним святом

Дата: 16.06.2022 18:23

Професію медичного працівника складно переоцінити. Прийнявши клятву Гіппократа кожен медик присвятив своє життя служінню суспільству жертвуючи своїми інтересами та здоров’ям. Сьогодні, ось уже четвертий місяць Збройні сили України протистоять російському ворогу, не менш важкий фронт проти невидимого ворога з Китаю наші воїни в білих халатах тримають вже більше двох років.

Кожну третю неділю червня працівники медичної галузі відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня медичного працівника, в знак великої шани і поваги за надзвичайно складну працю, служителів панацеї Білогірської громади приїхали привітати депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, Білогірський селищний голова Василь Мельник, регіональний менеджер БФ «МХП-Громаді» Людмила Баранчук, заступник Ямпільского селищного голови Валерій Рудь та настоятель монастиря Отців Паллотинів Павло Горай, які відзначили кращих працівників пам’ятними грамотами та приємними подарунками. До привітань колег приєдналися також генеральний директор КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» Ольга Лівінчук та генеральний директор КНП "БІЛОГІРСЬКИЙ ЦПМСД" Наталія Яремчук, які побажали всім витримки і терпіння в цей нелегкий час та мирного неба над головою, після чого всі присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

Приємний подарунок у вигляді власної творчості медичним працівникам подарували вихованці Білогірської школи мистецтв та артисти місцевого Центру культури та дозвілля.