З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 09:27

Шановні медичні працівники!

Здоров’я в житті кожного з нас відіграє надважливу роль. Лише здорова людина може відчувати себе щасливою та впевненою у власних силах, що багато в чому залежить від вашої майстерності та вмінь. Ваша надважка праця та професіоналізм, ваша самопожертва заради пацієнта не може не викликати повагу. Ваше бажання допомогти ближньому, ваш героїзм, який особливо відчувався під час пандемії коронавірусу та війни являються черговим підтвердженням – ви наші воїни в білих халатах.

З нагоди Дня медичного працівника хочу привітати та побажати кожному послідовнику Гіппократа міцного здоров’я, благополуччя та щирих посмішок вдячних пацієнтів. Бажаю вам лише приємних звісток, мирного неба над головою та простого людського щастя, в якому не буде місця серцевим ранам та травмам душі.

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК