День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2022 16:08

«Ніколи знову» – відомий кожному з нас лозунг сьогодні відтворює для кожного українця всю суть і біль найстрашнішої трагедії минулого століття. Війна, яка ще зовсім недавно була відома більшості за кінострічками та книгами, знову повернулася на українські землі.

22 червня 1941 року стало дійсно страшною датою для всього українського народу. Мільйони загиблих співвітчизників, окупація, спалені та знищені міста і села. Для свідків тих трагічних подій навіть згадка про можливе повторення жахала, для росіян же завжди було «Можем повторить». З того часу минув 81 рік, багато чого змінилося в думках і свідомості нашого народу, не змінними залишилися лише підлість і жорстокість ворога та кінцевий результат, де перемога буде за українцями.

Щорічно, 22 червня, в нашій країні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. В знак шани перед загиблими воїнами односельцями представники Білогірської селищної ради, представники силових структур, медичної сфери та комунальних установ громади поклали квіти до пам’ятників героям, що загинули у роки Другої світової війни. Вічна пам’ять українським захисникам!