З Днем національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 09:10

Шановні працівники поліції!

Від щирого серця хочу привітати вас з вашим професійним святом – Днем Національної поліції України! Вибравши професію поліцейського ви присвятили своє життя захисту суспільства жертвуючи своїми інтересами, здоров’ям, а інколи й життям. Кожного дня вам приходиться боротися зі злочинністю, забезпечувати громадський порядок, що вимагає від кожного професіоналізму, майстерності та готовності до самопожертви. Сьогодні, багато працівників поліції знаходяться на передовій, захищаючи нашу країну від російського окупанта, за що вам честь та хвала.

З нагоди свята хочу побажати кожному міцного здоров’я, благополуччя та невичерпної енергії. Нехай хоробрість, чесність і чуйність завжди звеличують вас в очах цивільних та викликають довіру! Бажаю, щоб ваша діяльність завжди була безпечною та щоб на території всієї нашої держави, чим швидше запанував мир. Ви – наша безпека, спокій та впевненість у завтрашньому дні, за що хочеться висловити щирі слова подяки!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК