В Білогірській громаді привітали місцевих поліцейських з їх професійним святом

Дата: 04.07.2022 16:32

4 липня 2015 року стало визначною датою для нашої держави. Сім років тому на Софійській площі у Києві перші патрульні поліцейські прийняли присягу на вірність Україні, відкривши нову сторінку в нашій історії.

З нагоди Дня Національної поліції України відбулася зустріч з правоохоронцями Білогірського сектору поліцейської діяльності №1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, яка розпочалася з хвилини мовчання в знак пам’яті за загиблими захисниками України, які віддали своє життя боронячи рідну землю.

Секретар Білогірської селищної ради Юрій Загоруйко відзначив надзвичайно важливу роль, яку в наш час відіграють представники Національної поліції, особливо в умовах воєнного часу, привітавши всіх причетних зі святом. До вітань приєдналися також Ямпільський селищний голова Василь Кордонець, голова Білогірського районного суду Наталія Бараболя, прокурор місцевого відділу Шепетівської окружної прокуратури Максим Шулаєв, начальник 4 відділення РТЦК та СП Ігор Новосядлий та провідний інспектор Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Валентин Артемчук, які подякували місцевим працівникам Національної поліції за службу та безпеку, яку вони забезпечують в Білогірській громаді.