«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка оголошує конкурс на зарахування у 2022 році

Дата: 12.07.2022 10:41

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

Державний ліцей-інтернат  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка
Державної прикордонної служби України ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАРАХУВАННЯ У 2022 РОЦІ

Право на участь у конкурсі для зарахування до 10 класу Ліцею мають особи, яким у рік зарахування для здобуття профільної середньої освіти виповнюється 15 років та які у рік вступу здобули базову середню освіту.
Право на участь у конкурсі для зарахування до 8 класу Ліцею мають особи, яким у рік зарахування виповнюється 13 років та які закінчили у рік вступу 7 клас закладу загальної середньої освіти.

з 13 червня по 23 липня 2022 року
вступники які виявили бажання вступити до  Ліцею, подають до приймальної комісії особисто (крім вихідних та святкових днів) або надсилають поштою документи

Вступні випробування проводяться в період
з 25 липня до 15 серпня 2022 року за юридичною адресою Ліцею

Визначення придатності навчатися у Ліцеї здійснюється шляхом проведення медичного огляду вступників та їх психологічного обстеження.

Вступні випробування в Ліцеї проводяться з:

• математики (інтегроване вступне випробування з алгебри та геометрії) - письмово;
  • української мови - диктант;
  • іноземних мов - письмово;
  • оцінювання фізичної підготовленості - залік.

Вступні випробування спрямовані виключно на перевірку результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ –
Понеділок-П'ятниця –  9.00-16.00, Субота – 09.00-13.30
(Обідня перерва –  12.30-13.30)
Вихідний день – Неділя

АДРЕСА:    40021,  м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:    066 32 70 741, 097 29 52 435

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: Litsei.dpsu@ukr.net

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ВСТУПНИКУ РОЗМІЩЕНА НА ОФІЦІЙНОМУ  САЙТІ  ЛІЦЕЮ:
kadetka.sumy.ua

Всіх бажаючих запрошуємо до навчального закладу!