З Днем української державності!

Дата: 28.07.2022 10:16

Шановні жителі Білогірської громади!

28 липня наша країна вперше у своїй історії відзначає День української державності, яке не випадково припадає на ще одне визначне свято для нашого народу - День хрещення Русі-України. Сьогодні, коли російський окупант всіма силами намагається знищити наш народ, культуру, ідентичність, коли ворог своїми наративами намагається заперечити наше історичне походження, кожна цивілізована країна світу знає, що саме Україна правонащадок Київської Русі, саме київським князем Володимиром Святославичем у 988 році відбулося масове хрещення слов’ян, саме в Києві у 1016 році(за різними даними) був виданий перший збірник стародавнього руського права «Руська правда», в той час, як перша згадка про Москву з’явиться лише у 1147 році.

Сьогодні наша країна переживає надважкий етап у своїй історії. Вкотре український народ змушений відстоювати свою історію, свободу та незалежність в боротьбі проти східного ворога. Проте, правда буде за нами...

Кожен з нас є нащадком славних козаків, кров яких сьогодні тече в наших героїчних військовослужбовцях. Ми є нащадками Ярослава Мудрого, Короля Данила, Байди Вишневецького. Історичних постатей в нашій державі дійсно багато, що зайвий раз підтверджує те, що українська держава була, є і буде, а наші вороженьки згинуть, як роса на сонці. Зі святом!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК