Своєчасна оплата за послуги ЖКГ - запорука успішної підготовки до нового опалювального сезону

Дата: 15.08.2022 09:07

Шановні жителі Білогірської громади!

Перед початком опалювального періоду 2022/2023 року одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги та позначається на підготовці підприємств до сезону, є питання заборгованості споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги(водопостачання та водовідведення, утримання житла, газо- та електропостачання, вивезення побутових відходів).

Своєчасна оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам відповідні роботи по підготовці до опалювального сезону, виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води. Тому, погашення значного обсягу боргів населення за послуги - є запорукою належного виконання підприємствами своїх зобов'язань. Прохання до всіх споживачів з розумінням віднестись до оплати боргів за спожиті послуги.

Відділ Містобудування, архітектури та ЖКГ

Білогірської селищної ради