Привітання селищного голови з Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2022 09:20

Шановні жителі Білогірської громади!

Сьогодні наша країна відзначає День Державного прапора України. Золотисті поля пшениці, які знищує російський окупант, безкрайнє блакитне небо, яке розсікають російські ракети, агресор не залишає своїх спроб знищити все, що так близько серцю кожного українця, проте він зазнає невдачі. Наш народ не простить знущання над українськими символами і наші Збройні сили України являються чудовим тому підтвердженням.

23 серпня не випадкова дата, адже в цей день - 31 рік тому група народних депутатів внесла жовто-блакитний український прапор у сесійний зал Верховної Ради, остаточно закріпивши прагнення українців стати самостійною державою. Сьогодні український прапор пізнаваний в найвіддаленіших країнах нашої планети. В моменти найбільших успіхів кожен українець з гордістю демонструє наш головний державний символ прославляючи Україну. Наші військовослужбовці, щоб зберегти жовто-блакитний стяг, щоб не дати окупантам замінити його на триколор, змушені платити надвисоку ціну, жертвуючи своїм власним життям.

В цей день хочу побажати кожному витримки, терпіння і віри: віри в Збройні сили України, в нашу перемогу, в повне звільнення усіх території нашої країни. Ми живемо в надскладні часи, проте кожен день, кожен локальний успіх наближає нас до моменту, коли над усіма державними установами України знову замайорить жовто-блакитний прапор. З Днем Державного прапора України, громадо!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК