З 31-річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 08:35

Шановні жителі Білогірської громади!

З нагоди 31-ої річниці Незалежності нашої країни хочу привітати усіх з без сумніву головним днем для кожного українця. На шляху до отримання самостійності наша держава пройшла неймовірну кількість перешкод та пережила низку трагічних подій. За право називатися українцем своє життя віддали тисячі наших відомих співвітчизників, чиї імена навіки вписані в літописи нашого народу. Сьогоднішня війна проти російського окупанта чергова битва за свободу, результатом якої може бути лише перемога.

Наші країні дійсно є чим пишатися: наші Збройні сили, відомі науковці, спортсмени, митці. Кожного дня Україна творить історію, не лише даючи відсіч агресору, а й попри складнощі, продовжуючи свій розвиток. Наша армія стає сильнішою, наш шлях в Європейський союз стає все більш реальний, ми серед лідерів по темпах впровадження ІТ. Сьогодні, в будь-якому куточку світу слова: Я – українець! – звучать гордо і викликають оплески.

В цей визначний для нашої країни день хочу побажати кожному українцю віри в перемогу, стабільності в усіх сферах життя, енергії для гучних досягнень. Впевнений, що найбільші наші звитяги ще попереду, що зовсім скоро на усій території нашої прекрасної країни запанує мир, а наші героїчні захисники повернуться до своїх домівок. Слава Україні!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК