Білогірська громада провела в останню путь Миколюка Андрія - учасника російсько-української війни

Дата: 07.09.2022 17:39

Війна забирає найкращих. Особливо боляче, коли гинуть молоді військовослужбовці. Таким був Миколюк Андрій Юрійович, який віддав своє життя боронячи рідну землю. Йому назавжди залишилось 26 років…

Життя молодого захисника обірвалося в одній з найгарячіших точок лінії фронту. При виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Піски Донецької області Миколюк Андрій потрапив під артилерійський обстріл та отримав поранення несумісні з життям.

Сьогодні Білогірська громада провела військовослужбовця в останню путь. Похований воїн у своєму рідному селі Жемелинці. Схиляємо голови перед захисником. Низько вклоняємось перед батьками за сина, який пролив свою кров за вільну Україну. Спочивай з Богом, ГЕРОЮ! Вічна слава та вічна пам’ять!