УВАГА! Проведення тестування розсилки інформаційних повідомлень

Дата: 07.09.2022 19:13

Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв’язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використанням технології Cellbroadcast.

У період з 07 вересня 2022 по 10 жовтня 2022 близько 12:00 кожного понеділка, середи та п’ятниці на території 17 областей країни, в тому числі Хмельницької області, на мобільні телефони абонентів мобільного зв’язку “Київстар”, “Водафон” та “Лайфселл” будуть відправлятись тестові інформаційні повідомлення.

Протягом періоду тестувань на заблокованому екрані телефону, або поверх запущених програм, може з’являтися повідомлення, яке супроводжуватиметься гучним сигналом. Про закінчення тестового періоду і запуск системи буде повідомлено додатково.