28 жовтня - День вигнання нацистського окупанта з території України

Дата: 28.10.2022 11:29

Щорічно, 28 жовтня, Україна відзначає день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території. Жовтень 1944 року став фатальним для ворога, який зазнав на нашій землі нищівної поразки. Українські військові показали всьому світові свою хоробрість і любов до Батьківщини і хоча російська влада робила все для того, щоб привласнити собі досягнення та перемоги найкривавішої війни минулого століття, сьогодні, кожен сучасник розуміє, наскільки велика роль України в перемозі над нацизмом. Сьогодні увесь світ захоплюється хоробрістю й майстерністю українських військовослужбовців, які знову стали на захист рідної землі та знову нищать окупанта звільняючи свої території.

З нагоди 78-ої річниці, представники Білогірської селищної ради та комунальних установ і закладів громади вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, поклавши квіти до пам’ятних знаків.