Як споживати і поширювати інформацію під час війни?

Дата: 02.11.2022 10:49

Інформаційна гігієна дуже важлива, особливо під час війни.

Ми засинаємо й прокидаємося з новинами, гортаємо стрічку, шукаємо інформацію про події, про рідних та близьких, які перебувають у зоні бойових дій, про перемоги та втрати та багато іншого. Маніпулюючи інформацією, ворог маніпулює кожним з нас, тому дуже важливо у цій ситуації уникнути шкідливих інформаційних впливів і самим не підсилювати їх.

Експерти/-ки проєкту проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який реалізується IREX у межах за підтримки Посольства Великої Британії та Посольства Сполучених Штатів Америки, розробили набір просвітницьких матеріалів, який допоможе більше дізнатися про небезпеки, які чатують на нас в інформаційному просторі, та способи розпізнати їх, а також запобігти небажаним впливам.