Отримайте грантову підтримку до 50.000 євро з проєктом “Український Бізнес в Дії”!

Дата: 16.11.2022 13:51

«Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих  та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

На що можуть бути використанні гранти?

• Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства
  • Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни
  • У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства.

Подати заявку можна за посиланням