В Україні запустили платформу для екстреної допомоги з цифрової безпеки – Nadiyno

Дата: 16.11.2022 14:43

Ми опинилися в першій у світі кібервійні, де країна-агресор використовує технології, пропаганду, дезінформацію та цифрові інструменти як справжню зброю. Тому кожен з нас мусить опанувати прості правила з цифрової безпеки, щоб підтримувати безпеку і стійкість як власного цифрового простору, так і цифрового фронту країни.

Онлайн-платформа Nadiyno допоможе:

•  посилити власну онлайн-безпеку та захистити себе від онлайн-загроз
  •  підвищити цифрову грамотність громадян
  •  надати поради із захисту персональних даних і пристроїв, підтримку від операторів гарячої лінії та інших фахівців з цифрової безпеки

Жителі тимчасово окупованих територій України можуть отримати рекомендації, що стануть їм у пригоді. Наприклад, які месенджери варто обрати, як підготуватися до перевірки смартфона та уникнути прослуховування в окупації.

Розповідайте про проєкт знайомим та захищайте свої дані надійно

Платформа Nadiyno створена в межах проєкту “Цифрова екстрена підтримка громадянського суспільства в Україні” від ГО Інтерньюз-Україна”, що фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (GAC) через канадську неприбуткову організацію eQualitie Inc. Інформаційними партнерами платформи стали Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта.