Лазне-пральний комплекс для військових Збройних сил України

Дата: 18.11.2022 14:08

Дев’ятий місяць триває війна на території нашої країни. Завдяки мужності та самопожертві військовослужбовців Україна метр за метром звільняє свої землі від російського загарбника. Лише військовим відомо, яку ціну вони платять за перемогу… Всі труднощі та незручності, які для багатьох відомі лише з новин та телеекранів, вони відчувають особисто на собі.

Обов’язок кожного мирного жителя докладати максимум своїх зусиль для забезпечення наших воїнів усім необхідним. У відповідь на звернення військової частини А1635, об’єднавши зусилля з філією "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП", фондом "МХП-Громаді", підприємцем Валентином Зацепанюком та іншими небайдужими мешканцями нашої громади, для потреб українських бійців був змонтований мобільний лазне-пральний комплекс оснащений душовими кабінами, рукомийниками і сучасними пральними машинами, що живляться від генератора. Даний автомобіль вже відправлений за місцем дислокації наших військових, де виконує свої безпосередні функції.