Освітяни громади взяли участь в управлінському практикумі «Управління якістю освіти: від теорії до практики»

Дата: 18.11.2022 15:00

У рамках проведення заходів до Всесвітнього дня якості освіти, 16 листопада 2022 року на базі Залузького ліцею для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управлінням Державної служби якості освіти в Хмельницькій області проведено управлінський практикум «Управління якістю освіти: від теорії до практики». Співорганізатором практикуму виступив відділ освіти, туризму, молоді та спорту.

У роботі заходу взяли участь: Роман Муляр, заступник Білогірського селищного голови; Валерій Олійник, начальник управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області; Тетяна Дупляк, начальниця відділу позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти та Янковенко П.Г., Павлунич А.В., Білич О.В., головні спеціалісти ДСЯО.

Захід був проведений у двох локаціях :

• директори та заступники закладів загальної середньої та позашкільної освіти;
  •  директори закладів дошкільної освіти.

Спікерами заходу конкретно та чітко були розставлені акценти, відповідно до чинної нормативно – правової бази, щодо створення внутрішньої системи, запропоновано корисні поради щодо самооцінювання якості роботи закладу освіти крізь призму критеріїв, вимог, індикаторів інституційного аудиту.

Доступними та вичерпними були відповіді Дупляк Т.В. на усі поставлені питання, які виникали під час проведення теоретичного та практичного блоку.

В ході заходу перед присутніми виступив голова обласної організації Профспілки працівників освіти Анатолій Яримюк.