ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 10.11.2022 16:31

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Білогірська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області (адреса: 30200, Україна, Хмельницька обл., смт. Білогір’я вул. Шевченка, 44) інформує про
проведення закупівлі ДК 021:2015 код 34110000-1 Легкові автомобілі (легковий автомобіль).

Мета проведення закупівлі: відправка легкового автомобіля на передову, для забезпечення потреб ЗСУ, а саме в військову частину А7103, що виконує бойові завдання на східному фронті.

Також закупівля даного виду товару пов’язана з необхідністю закупівлі безпосередньо з особливостями функцій, покладених на замовника. Автомобіль призначений для роботи на дорогах незадовільної якості або ґрунтових дорогах, тому технічні вимоги враховують необхідність забезпечення унеможливлення виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з пристосуванням автомобіля до роботи на дорогах будь — якого стану покриття. Крім того, автомобіль повинен споживати невелику кількість палива, бути не вибагливим в експлуатації та стійким до зовнішніх чинників зносу. Отже, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю легкового автомобіля із зазначеними характеристиками.

Код ЄДРПОУ: 04403143.

Вид процедури: Відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-10-013692-a

Предмет закупівлі: ДК 021:2015 код 34110000-1 Легкові автомобілі (легковий автомобіль).

Розмір бюджетного призначення: 198 000 грн. 00 коп.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 198 000 грн. 00 коп. з ПДВ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін на даний вид товару, з метою зекономити бюджетні кошти та дотримуватись принципів здійснення закупівель.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

ХАРАКТЕРИСТИКИ

від 2000 до 3000

Коробка передач

механічна

1. Автомобіль не повинен знаходитися під заставою або під арештом.
  2. Ціна Товару, включає в себе ціну за одиницю Товару з урахуванням ПДВ, та усі необхідні податки, збори та обов’язкові платежі, що мають бути сплачені, а також витрати на транспортування предмету закупівлі до місця поставки, визначеного замовником, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України.