З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2022 08:25

Шановні наші захисники, військовослужбовці ЗСУ!

Від щирого серця хочу привітати вас з Днем Збройних сил України! Ви наша надія, опора, впевненість в завтрашньому дні. Завдяки вам держава залишається незалежною, завдячуючи вам, наші Герої, всі плани російського окупанта «захопити Київ за три дні» були зламані ще в перші дні повномасштабного вторгнення.

Сьогодні статус військовослужбовець Збройних сил України звучить гучно й гордо, на додаток, для всього світу ЗСУ стало синонімом хоробрості, витривалості, майстерності. Низький уклін вам за відданість нашій державі, вашу самопожертву і всі ті труднощі, які ви відчуваєте на собі захищаючи Україну від російського агресора.

З нагоди професійного свята хочу побажати кожному військовослужбовцю швидкої перемоги та повернення до рідних та близьких. Бажаю, щоб вороги нашого народу назавжди зникли з української території та щоб на нині тимчасово окупованих територіях знову замайорів блакитно-жовтий стяг. Міцного вам здоров’я, терпіння та віри у власні сили.

З повагою Білогірський селищний голова – Василь МЕЛЬНИК