Захід присвяченний до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 02.12.2022 13:51

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю цих  людей випали нелегкі випробовування, однак, вони долаючи труднощі проявляють виняткову силу духу і не похитну віру у життя. Вони не вимагають до себе жалю, їхні мужність та оптимізм – взірець для інших.

Рівно 18 років тому, перші вихованці «Променя надії» на сьогоднішній день КУ «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» переступили поріг центру реабілітації. Протягом цього часу діти та молодь в стінах закладу отримували та отримують підтримку, допомогу та взаєморозуміння.  У цей день усі повинні приєднатися до цієї міжнародної ініціативи і подякувати всім, хто не байдужий до цієї проблеми.

Сьогодні у відділенні реабілітації відбувся захід на якому були присутні: заступник голови Білогірської селищної ради – Роман Муляр, представник ТОВ НВА «Перлина Поділля» - Світлана Мєдвєдєва, директор Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості – Лариса Тищук, директор Білогірського будинку інтернату для громадян похилого віку осіб з інвалідністю – Алла Дуєнко, благочинний Білогірського округу Української православної церкви – отець Олександр Теравський, настоятель  Римо-католицької церкви парафії ім. Вікентія Паллоті – отець Павло Юрковський.

В урочистій обстановці з вітальним словом перед присутніми виступила завідувач відділення – Ніна Укримська. Слова вдячності лунали на адресу тих, хто не стоїть осторонь проблем закладу, тим, хто віддає частинку своєї душі дітям.

Традиційно, діти та молодь відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю отримали подарунки від депутата Хмельницької обласної ради, генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука, які були передані представником ТОВ НВА «Перлина Поділля» - Світланою Мєдвєдєвою, голови селищної ради Василя Мельника та заступника селищного голови – Романа Муляра. Також  подарунки були вручені від директора центру надання соціальних послуг Білогірської селищної ради – Зої Басок,  директора Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості – Лариси Тищук, директора Білогірського будинку інтернат для громадян похилого віку осіб з інвалідністю – Алли Дуєнко, благочинного Білогірського округу Української православної церкви – о.Олександра Теравського, настоятеля Римо-католицької церкви парафії ім. Вікентія Паллоті – о.Павла Юрковського.

За матеріалами КУ "Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради», відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.