Військовослужбовців та працівників 4 відділення РТЦК та СП привітали з Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2022 14:32

З початком повномасштабного вторгнення росії погляди та пріоритети більшості українців сильно змінилися. Усвідомлення того, що війна може прийти додому до кожного, страх втратити близьких, які відправилися захищати країну, все це сильно змінило кожного з нас. Попри те, що війна триває з 2014 року, багато людей, лише цього року зрозуміли, наскільки сильно ми залежні від українських військових.

Українські бійці доказали всьому світові свою силу та міць, крок за кроком звільняючи територію нашої держави. На жаль, інколи за кожну локальну перемогу вони платять надвисоку ціну - своє життя. Біль втрати особисто на собі відчули і мешканці нашої громади, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків.

З нагоди Дня Збройних сил України Білогірська селищна рада в особі селищного голови Василя Мельника та заступника Романа Муляра зустрілися з військовослужбовцями 4 відділення РТЦК та СП, багато з яких особисто брали участь в захисті держави розпочинаючи з 2014 року, ушанувавши пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. На заході також були присутні депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, Ямпільський селищний голова Василь Кордонець та протоієрей Степан Маковський, які відзначили внесок українських бійців в боротьбу за незалежність та подякували за служіння українському народу.