З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 09:13

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти!

7 грудня наша країна відзначає День місцевого самоврядування. Це день людей активної життєвої позиції, лідерів суспільних думок, особистостей, які хочуть та намагаються спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.

Відоме китайське прислів’я гласить: «Не дай Боже жити в епоху змін» - реалії сучасного життя такі, що останнє десятиліття Україна постійно стикається з перемінами та потрясіннями: революція, російська інтервенція, коронавірус, війна… Тим не менше, попри складнощі, наша громада та країна розвиваються і з кожним наступним кроком все ближчі до Європи, в чому велика заслуга й органів місцевого самоврядування, депутатів, активістів.

З нагоди професійного свята хочу усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, побажати в першу чергу мирного неба, міцного здоров’я та нових здобутків у роботі. Натхнення та наполегливості в подальшому розвитку та процвітані нашого краю.

З повагою Білогірський селищний голова – Василь МЕЛЬНИК