Білогірська громада попрощалась з військовослужбовцем ЗСУ Абрахмановим Всеволодом

Дата: 07.12.2022 15:16

Донеччина вже який місяць являється найгарячішою зоною бойових дій. Спробу за спробою російський ворог намагається захопити українські землі, раз за разом він отримує відсіч, після чого відходить назад.

Битви за Донецьку область в майбутньому увійдуть в історію, як неймовірний героїзм українських військових. На жаль, всі подвиги, зазвичай, супроводжуються втратами, біль від яких вкотре відчуває Білогірська громада, родичі та близькі загиблих Героїв.

25 листопада виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Пречистівка Волновахського району загинув наш земляк з села Кур’янки Абрахманов Всеволод Леонідович. Сьогодні мешканці Білогірської громади провели сержанта в останню путь…

Вічна пам’ять Герою! Сили та терпіння близьким!